пʼятниця, 13 листопада 2015 р.

Семінар-практикум вчителів біології та хімії

 

    13 листопада 2015 року на базі Мануйлівського навчально-виховного комплексу "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" відбувся семінар- практикум вчителів біології та хімії з проблеми "Використання інноваційних технологій навчання на уроках біології та хімії".

   Учителі відвідали урок біології у 6 класі на тему «Губки та ульва - багатоклітинні організми», який провела Кучер Ольга Миколаївна. Вона продемонструвала колегам можливість використання інноваційних технологій навчання, зокрема ІКТ, на уроках біології в сільській школі.
   З учнями навчального закладу  Ольга Миколаївна провела позакласний захід з предмету на тему "Пийте, діти, молоко - будете здорові!".
  На теоретичному блоці семінару  вчителі розглянули аспекти використання інноваційних технологій навчання на уроках хімії та біології, поділились досвідом використання даних технологій та  розглянули такі питання:
1.     Використання інноваційних технологій навчання на уроках хімії та біології (Кушнієнко І.В.).
2.     Використання проектних технологій на уроках хімії та біології (Кушнієнко І.В.).
3.     Блог як нова форма організації роботи вчителя та учнів (Кушнієнко І.В., Кучер О.М.).
4.     Хімія та біологія в умовах впровадження нового Державного стандарту базової і повної середньої освіти (Капінус О.В., Сиплива О.В.).
Висловлюємо подяку колективу Мануйлівського НВК, вчителю Кучер О.М. за організацію та проведення районного семінару-практикуму вчителів хімії та біології.

З матеріалами семінару можна ознайомитися ТУТ
З розробкою уроку та позакласного заходу -  ТУТ

Немає коментарів:

Дописати коментар